Vasario 20 d. 10.00 val.sukvietėmė Alytaus regiono mokyklų mokytojus į regioninį ,nuotolinį, metodinį seminarą- mokymus „Jaunas ir pilietiškas“ kurį organizavome kartu su Laisvosios rinkos instituto švietimo centru. Šio seminaro tikslas: suteikti žinių apie kūrybiškesnes oficialiosios ES mokomosios medžiagos panaudojimo galimybes ir prisidėti prie bendrojo ugdymo įstaigų ir profesinio mokymo paslaugų teikėjų įgūdžių plėtros, patarti kaip planuoti, organizuoti ir įdomiau integruoti su Europos Sąjunga susijusį turinį į ugdymo programas ir užklasinės veiklos užsiėmimus, didinti informuotumą tikslinės grupės tarpe. Renginio metu, LLRI Švietimo centro projektų koordinatorė Justina Jablonskaitė seminaro dalyviams pristatė:
1. Integruotą vadovėlį „Pilietis per 31 valandą” , kuris 2023 m. laimėjo Europos komisijos inovatyvaus mokymo apdovanojimą.Šis vadovėlis Nacionalinės švietimo agentūros pripažintas socialinio ir dorinio ugdymo inovacija. Jis yra sėkmingai naudojamas ne tik Lietuvoje, bet Lenkijoje ir Latvijoje bei išverstas ir šiuo metu adaptuojamas Ukrainoje.
Vadovėlį „Jaunas ir pilietiškas”, kuris 2023 m. dalyvavo Atlas Network’s „Smart Bets” programoje ir laimėjo net antrąją vietą! Šis vadovėlis – naujausias mūsų leidinys, kuris taip pat jau sėkmingai yra naudojamas Lenkijoje ir Latvijoje.
2. Vadovėlį „Pilietis per 31 valandą”, kuris yra laimėjęs tris apdovanojimus: pripažintas geriausia mokymosi priemone pasaulyje „The London Book Fair” apdovanojimuose, pelnęs LOGIN „People choice” apdovanojimą, kaip geriausias pasaulyje projektas apdovanotas prestižiniame „The Templeton Freedom Award”
Tikimės, kad renginyje dalyvavę galėjo praplėsti ar įgyti naujų žinių kaip aktualią medžiagą apie ES pateikti įdomiai pamokose ir neformalaus ugdymo užsiėmimuose.