Interneto svetainė esamekartu.eu – tai pagrindinė veiklos, skirtos demokratijai skatinti ir informacijai apie 2024 m. Europos Parlamento rinkimus skleisti, platforma. Šiandien raginame JUS joje registruotis, nes :
• reguliariai gausite el. laiškus, kuriuose rasite praktines idėjas renginiams, kuriuos galite organizuoti, veiksmus, kurių galite imtis,
• čia rasite įdomių minčių, kuriomis galite pasidalinti su kitais ar įgyvendinti savo projektuose ir veiklose,
• suteikiame ir suteiksime reikiamus įrankius, kad galėtumėte dalyvauti renginiuose ir patys juos rengti, o vėliau pasidalyti savo sėkmės istorijomis su bendruomene.
• o jeigu norėsite plėsti veiklą, mūsų komandos visoje Europoje – Europos Parlamento biurai – susisieks su jumis, pasiūlys mokymus ir paramą, kad jūsų veiksmai turėtų kuo didesnį poveikį.
• interneto svetainėje turėsite tiesioginę prieigą prie Europos Parlamento kampanijos ir informacijos, kurią galėsite parsisiųsti ir naudoti savo veikloje.
Registruokitės čia : esamekartu.eu
Balsavimas Europos Parlamento rinkimuose yra jūsų galimybė nuspręsti, kur Europos Sąjunga turėtų sutelkti dėmesį ateinančius penkerius metus.
Prisijunkite, kad gautumėte priminimus apie balsavimą ir būtumėte tikri, kad nepamiršite pasinaudoti savo balsu. Kuo daugiau žmonių balsuoja, tuo demokratija tampa stipresne.