EUROPE DIRECT Alytus , kartu su partneriais – Alytaus kolegijos Informacinių technologijų ir Vadybos fakultetu ir Alytaus Šv.Benedikto gimnazija- spalio 31 d. kviečia į mokymus „Kibernetinis saugumas ir IT technologijos“. Šie mokymai savo temomis prisideda prie Europietiškoje skaitmeninių kompetencijų sandaroje piliečiams numatytų atitinkamų skaitmeninių įgūdžių formavimo. Registruotis kviečiame čia: https://inx.lv/redirect/vL3U

Mokymuose, kuriuos online ves VU, Kauno skyriaus lektorė dr. Renata Danielienė. Ji turi kibernetinio saugumo, IT mokymų, skaitmeninių įgūdžių mokymo programų ir sertifikavimo testų kūrimo patirties, šiuo metu VU Kauno fakultete dėsto studijų programos „Informacijos sistemos ir kibernetinė sauga” studentams ir yra VU Kauno fakulteto Kibernetinio saugumo tyrimų grupės vadovė. Pagrindinės mokymų temos yra šios: Pagrindinės e-saugos žinios.Socialinė inžinerija: kas tai yra, kaip atpažinti ir apsisaugoti.Tapatybės vagystės ir jų pavyzdžiai.Sukčiavimo (anlg. Phishing) pavyzdžių nagrinėjimas (kokie phishingo žinučių požymiai, nagrinėjami pavyzdžiai).Kompiuterių ir išmaniųjų įrenginių saugumas.Šnipinėjimo programos, kaip jos įdiegiamos kompiuteryje naudotojui „nežinant” (nagrinėjamas pavyzdys).

Kompiuterių ir išmaniųjų įrenginių saugumas: patarimai apie tai, kokios priemonės turi būti naudojamos siekiant apsisaugoti nuo galimų grėsmių, į ką reikia atkreipti dėmesį diegiant programėles į išmaniuosius įrenginius (telefonus, planšetes).